Pomozte mi dokončit rekonstrukci

Děkuji za zájem o můj projekt rekonstrukce domu ze 16. století v Písečné u Žamberka. Z tohoto domu pochází moje rodina, a proto k němu mám tak blízký vztah. V dědické řízení roku 2019 po úmrtí mého dědy hrozilo, že bychom o tehdy dlouhá léta neobydlený dům přišli, proto jsem se rozhodla převzít iniciativu a dům si vzít na svá bedra se závazkem ho zrekonstruovat. 

Protože nejsem tak „bohatá“ abych dům ufinancovala „jen“ pro bydlení, vymyslela jsem koncept rekreačního domu s 5 apartmány. V tuto chvíli jsme dle odhadce Komerční banky na cca 70 % dokončení stavby. Na rekonstrukci vynaložila už skoro 5 milionů korun a místa, kde bych mohla získat další finance jsou omezené resp. nulové. 

Proto budu ráda, když mě podpoříte i malým příspěvkem.

Jak mě můžete podpořit?

1. Předpronájem prostorů pro firemní setkávání

Investoři budou mít možnost pronajmout si tyto atraktivní komerční prostory pro své vlastní potřeby. Prostory jsou ideální pro školení, schůzky, jógové víkendy, ženské a mužské kruhy a další aktivity.

2. Předpronájem ubytovacích prostor

V domě jsou celkem 4 apartmány, které všechny mají svou vlastní koupelnu, toaletu i kuchyň. 

Jak to funguje?

Popřemýšlejte, které prostory byste do budoucna využili.

Prostřednictvím formuláře mi dejte vědět, že máte zájem o předpronájem prostor, a očekávejte ode mně telefonát, kde bychom dořešili podklady pro smlouvu.

Zavolejme se si ohledně toho, jakou částkou byste měli chtěli podpořit.

Vystavím vám voucher na částku, kterou jste mě podpořili a domluvíme se, jakým způsobem ho budete chtít uplatit a v jakém časovém horizontu.

Nechte mi na sebe kontakt

    Sledujte průběh rekonstrukce na mém Instagramu

    Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

    Zpět na začátek