Individuální konzultace

Ať už si nevíte rady s vaší značkou zaměstnavatele, nedaří se vám přitahovat kvalitní kandidáty, vaše pracovní inzeráty nejsou atraktivní, máte vysokou fluktuaci, hodláte spustit program firemních ambasadorů, nebo se plánujete pustit do náborové kampaně, najdu pro vás řešení!

CENA: od 1 500 Kč / hod.

Skupinová
školení

Pořádám celodenní školení pro HRisty a recruitery o recruitment marketingu, budování značky zaměstnavatele a optimalizaci cesty kandidáta. To vše primárně zaměřené na praktické příklady a ukázky.

Součástí ceny je občerstvení, prostor pro konzultaci, psací potřeby a tištěné materiály.

CENA: 5 800 Kč 

Firemní
školení

Firemní školení tvořím firmám na míru. Nejprve si ujasníme, s čím má společnosti problémy, jaký je jejich cíl, kterým směrem se chtějí dále ubírat a na základě toho připravím analýzu stávajících aktivit, doporučím jednotlivé prvky k úpravám a proškolím celý tým s ohledem na tyto navrhované změny.

CENA: od 40 000 Kč 

Petra je špičkou v oboru a stále hledá způsoby jak být o krok napřed. Školení tak obsahuje nejnovější trendy a relevantní case studies přímo z její praxe. To znamená, že si odnesete spoustu tipů a triků, které můžete ihned uplatnit. Jednoznačně doporučuji ať už jste zkušený HR matador, nebo v oboru začínáte.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek