Ebook o HR marketingu

Stáhněte si zdarma kopii mého 19 stránkového ebooku o použití marketingu v náboru neboli HR marketingu!

Získejte náskok nad konkurencí a přitahujte kvalitní kandidáty! Nemusíte hledat potenciální uchazeče o práci u vás jen sáhodlouhým oslovováním zajímavých talentů na LinkedIn nebo investovat obrovské částky do inzerce na pracovních portálech. 

HR marketing vám pomůže zefektivnit podobu vašich kariérních stránek, pracovních inzerátů a hlavně dát světu vědět, jací jste jako zaměstnavatelé, a že máte zrovna otevřené pozice! Naučte se jak na to a začněte stažením tohoto e-booku.

V e-booku se dozvíte:

  • co je vůbec HR marketing,
  • jaké jsou elementy HR marketingu,
  • jak stanovit vaše EVPs,
  • vliv značky zaměstnavatele na HR marketing,
  • komunikační kanály HR marketingu,
  • metriky pro měření aktivit,
  • optimalizace náborových procesů,
  • … a další.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

O mně, autorce ebooku

Jmenuji se Petra Vrbová, jsem zkušenou marketérkou a pomáhám firmám zviditelnit se na trhu práce, přitahovat talentované kandidáty, zatraktivňovat a propagovat jejich značku zaměstnavatele!

Mám dlouholeté zkušenosti jak z klasické marketingové agentury, tak i z klasické personální agentury, kde jsem zajišťovala kompletně recrutiment marketingové aktivity. 

V současné době se věnuji především nastavováním a realizaci strategií pro budování značky zaměstnavatele, koordinuji ambasadorské programy, navrhuji náborové kampaně a školím náboráře, HRisty a marketéry.

Petra je úžasný profík v oblasti interní komunikace, EB a HR marketingu. Nejenže má problematiku v malíku, ale i její webináře jsou skvělé, a to hlavně díky tomu, že daná témata vysvětluje v lidštině a všemu porozumí každý, kdo se o výše uvedené jen trochu zajímá.
Jaroslav Holý
HR Practitioner
Kurzy Petry Vrbové byly vždy pro mě přínosné, tématicky zajímavé a plné podstatných informací. Využívá a zve si inspirativní hosty a obecně pokrývá širší témata než její konkurence. Její online kurzy a semináře jsou vždy zárukou dobře stráveného času plné zajímavých informací. Těším se na její knihu, kterou si plánuji pořídit 🙂
Matěj Boháč
360 Senior HR Consultant, Tech recruiter v Schlieger, s.r.o

HR marketingu se věnuji už řadu let, ročně proškolím až 200 účastníků mých kurzů a pravidelně pořádám na 100 % naplněné online webináře. Jsem přesvědčená o tom, že tento e-book je pro vás skvělým startem do HR marketingu a vašeho dalšího hlubšího studia.

Stačí zadat vaši emailovou adresu a ebook najdete do pár minut ve vaší schránce. Případně ve vaší složce se spamem.

Přeji příjemné čtení!

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek