Mentoring vám na míru

Mentoring už nějakou dobu poskytuji, a tak mě napadlo tuto službu dát k dispozici o ostatním. Zjistíme společně, ve kterých místech vám vázne budování značky zaměstnavatele a kde mají vaše náborové aktivity slabá místa. Následně vás už budu krok po kroku vést k optimalizaci jednotlivých oblastí.

Úvodní schůzka

Spolupráci zahájíme schůzkou nebo online telefonátem, na které se zaměříme na identifikaci mezer v oblasti vaší značky zaměstnavatele a náboru. Zároveň společně stanovíme konkrétní cíle, kterých bychom společně chtěli dosáhnout. Určíme si hlavní témata, kterým se budeme v rámci metoringu věnovat.

Analýza

Dejte mi alespoň 1 týden na důkladnou analýzu vašich procesů, úrovně značky zaměstnavatele a identifikaci potenciálních slabých míst. Na základě této analýzy budu schopna navrhnout nápravná opatření a změny, které povedou k optimalizaci vašich procesů a dosažení stanovených cílů.

Akční plán

Na základě mé analýzy a mých navrhnutých zlepšení vytvořím set kroků a opatření, které nás dovedou ke stanovenému cíli ve stanoveném období.

Monitoring

Průběžně se budeme setkávat nad vašimi pokroky v jednotlivých aktivitách. Hlavní zaměření tu nechávám na monitoring vývoje a výsledků a následnou optimalizaci.

O MNĚ

Jmenuji se Petra Vrbová, jsem zkušenou marketérkou a pomáhám firmám zviditelnit se na trhu práce, přitahovat talentované kandidáty, zatraktivňovat a propagovat jejich značku zaměstnavatele!

Mám dlouholeté zkušenosti jak z klasické marketingové agentury, tak i z klasické personální agentury, kde jsem zajišťovala kompletně recrutiment marketingové aktivity. 

Během mé kariéry jsem nasbírala zkušenosti z online i offline promo kanálů, a to jak v českých, tak zahraničních firmách v Německu a na Maltě.

V současné době se věnuji především nastavováním a realizaci strategií pro budování značky zaměstnavatele, koordinuji ambasadorské programy, navrhuji náborové kampaně a školím.

Služby a ceník

SlužbaDoba trváníSazbaCena
Úvodní konzultace90 minut2 000 Kč/hod.3 000 Kč
Následní konzultace60 minut2 000 Kč/hod.2 000 Kč
Konzultační balíček3 x 60 minut1 800 Kč/hod.5 400 Kč
Dlouhodobý mentoring6 x 60 minut1 600 Kč/hod.9 600 Kč

Co říkají moji mentees?

Petru jsem oslovila s prosbou o pomoc s úkoly, které byly spojené s přípravou na pohovor. Díky ní jsem měla dostatek sebevědomí ucházet se o pozici i mimo můj obor a začala dělat spoustu kroků k tomu, abych se profesně posunula někam jinam. Mimo to je velmi sympatický člověk!
Tereza Langmajerová
Marketérka a tvůrkyně v Inspired Kitchen

Jdete se mnou do toho?

Vyplňte kontaktní formulář se základními informacemi o vás a vaší společnosti a ozvu se vám s konkrétními termíny a návrhem spolupráce.

    Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

    Zpět na začátek