Pomozte mi dokončit rekonstrukci

Děkuji za zájem o můj projekt rekonstrukce domu ze 16. století v Písečné u Žamberka. Z tohoto domu pochází moje rodina, a proto k němu mám tak blízký vztah. V dědické řízení roku 2019 po úmrtí mého dědy hrozilo, že bychom o tehdy dlouhá léta neobydlený dům přišli, proto jsem se rozhodla převzít iniciativu a dům si vzít na svá bedra se závazkem ho zrekonstruovat. 

Protože nejsem tak „bohatá“ abych dům ufinancovala „jen“ pro bydlení, vymyslela jsem koncept rekreačního domu s 5 apartmány. V tuto chvíli jsme dle odhadce Komerční banky na cca 70 % dokončení stavby. Na rekonstrukci vynaložila už skoro 6 milionů korun a místa, kde bych mohla získat další finance jsou omezené resp. nulové. Proto hledám investory, a to záměrně mezi vámi, podnikateli v okolí. Rozhodla jsem se vás kontaktovat a informovat vás o potenciálu tohoto domu nejen v ubytování pro vaše obchodní partnery, ale také v prostorách, které lze využít pro komerční účely na různé schůzky, školení a firemní setkávání.

Jak mě můžete podpořit?

Hledám investory, kteří by mě podpořili finančně a tím mi umožnili dokončit rekonstrukci domu. Výměnou za vaši finanční podporu vám nabízím následující možnosti.

1. Předpronájem prostorů pro firemní setkávání

Investoři budou mít možnost pronajmout si tyto atraktivní komerční prostory pro své vlastní potřeby. Prostory jsou ideální pro školení, schůzky a další profesionální aktivity.

2. Předpronájem ubytovacích prostor

V domě jsou celkem 4 apartmány, které všechny mají svou vlastní koupelnu, toaletu i kuchyň. 

Jak to funguje?

Popřemýšlejte, které prostory byste do budoucna využili.

Prostřednictvím formuláře mi dejte vědět, že máte zájem o předpronájem prostor, a očekávejte ode mně telefonát, kde bychom dořešili podklady pro smlouvu.

Zavolejme se si ohledně toho, jakou částkou byste měli chtěli podpořit.

Jakmile přistoupíme k finalizaci spolupráce, vystavím vám voucher, který budete moct uplatnit v budoucnu, a to na ty prostory, které jste si vybrali. Domluvíme si také předběžný termín jeho uplatnění.

Všechny mé „investory“ zahrnu do děkovacího videa po dokončení rekonstrukce. Všechny také zmíním v mém podcastu a umístím na webové stránky domu s poděkováním. Kdykoli jsou vám jako investorům dveře do domu otevřené. Můžete se zastavit, podívat se, jak na stavbě pokračujeme a třeba i přiložit ruku k dílu 🙂

Investoři budou samozřejmě vítáni, aby se kdykoli zastavili, prohlédli si pokrok projektu a já je budu pravidelně informovat o tom, jak jsem finance investovala. Věřím, že tato investice bude pro vás velmi výhodná. Společně můžeme dům v Písečné proměnit v krásný a funkční prostor, který bude sloužit nejen mně, ale také široké veřejnosti. Děkuji vám za váš zájem o můj projekt a těším se na spolupráci s vámi.

O mně

Jak jsem zmínila ve videu, pocházím a pravidelně pobývám v Písečné u Žamberka. Po maturitě na žamberském gymnáziu jsem se věnovala studiu oboru – finanční management – na Univerzitě Hradec Králové. Následně jsem pokračovala studiem oboru – ekonomika a management – na Univerzitě Pardubice. Zde jsem za dlouhých 8 let také úspěšně promovala s titulem Ph.D. v oboru – Management. 

Po dokončení magisterského vzdělání jsem 2 roky pracovala v OEZ Letohrad hlavně v oboru logistiky a finančního controllingu. Následně jsem odjela na pracovní stáž do německé Jeny. Tam odsud jsem po 8 měsících přicestovala na Maltu, kde jsem získávala první cenné praktické zkušenosti z oblasti marketingu. Tam jsem marketingu „propadla“ a ujistila se, že to je obor přesně pro mě. Na Maltě jsem zůstala 3 roky. Následně jsem se vrátila do Prahy a pracovala v marketingové agentuře LCG New Media jako marketing project manager. Pak jsem vedla marketingové oddělení v personálně poradenské společnosti GoodCall a teď vedu marketing v česko-americkém startupu – EDU Effective.

K tomu ještě spouštím nový projekt www.digitalhrmarketing.com, kde budu už brzy prodávat předtočené kurzy na téma budování značky zaměstnavatele a aplikaci marketingu při optimalizaci kandidátské zkušenosti.

Také školím recruitery i osobně jak formou kurzů pro jednotlivce, tak i formou firemních školení, která jsou k dispozici i vám. 

Všechny tyto aktivity dělám s hlavním cílem sehnat další finance na dokončení domu. A jak si dokážete představit, po 3 letech je to celkem vyčerpávající.

Proč do toho se mnou jít?

Ten dům je prostě skvost

Až si přijedete dům a zahradu prohlédnout, uvidíte, jak kouzelné toto místo je. Ne nadarmo se tu zalíbilo už mnoha generacím před námi. První zmínka o tomto domě pochází už ze začátku 16. století!

Jsme už jen 20 % od dokončení

Ve spodním patře jsme nedělali tolik zásahů a rozpracovanost se pohybuje na 90 %. V horním patře jsou 3 apartmány už z 90 % hotové. Kde je teď nejvíce práce jsou komerční prostory. Zde jsme tak v 40 %.

Vím, co dělám

Nejsem žádná střelkyně, která by se zadlužila do konce života jen tak pro nic za nic a ještě si vymýšlela projekty podle toho, jak se vyspí. Této rekonstrukci předcházely roky plánování, vymýšlení a koordinace jednotlivých aktivit spojených s rekonstrukcí.

Podnikání mě baví

Vždycky mě to vedlo k tomu dělat si věci po svém a jít si vlastní cestou. Má školení jsou každý měsíc naplněná. Na mé konzultace a organizaci HR marketingových aktivit mám už pořadník s firmami. Tento dům je poslední střípek do mého podnikání, kde je ještě prostor.

Pojďme do toho!

Protože jsem si kontakty na vaše firmy sháněla přes Google, pokud máte zájem se zapojit do mého projektu, nechte mi na sebe kontakt a spojíme se! Pokud máte pocit, že u vás ve firmě je kompetentnější člověk, se kterým bych mohla jednat, vložte, prosím, do formuláře její/jeho kontakt.

    Moc děkuji a doufám, že společně budeme moct tohle megalomanské dílo dokončit!

    Sledujte průběh rekonstrukce na mém Instagramu

    Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

    Zpět na začátek