Přihlaste se na webinář dne 25. dubna od 15:00, a to tentokrát na téma – Jak zapojit programy zaměstnaneckých ambasadorů do HR marketingu!

Víte, že vaši zaměstnanci mohou být vašimi nejcennějšími zastánci? Zaměstnanečtí ambasadoři jsou ti, kteří nejenom poskytují vynikající výkon ve své práci, ale také aktivně přispívají k budování značky vaší společnosti a přitahování nových talentů. Pokud hledáte způsoby, jak posílit svůj HR marketing a vytvořit autentickou spojitost se zaměstnanci i potenciálními kandidáty, pak je tento webinář pro vás.

 

Obsah webináře

Tento webinář chci pojmout hlavně z pohledu startovací fáze ambasadorských programů a jak ambasadorskými aktivitami podpořit váš HR marketing. Konkrétně si tedy povíme více o tom:

  • Jaký mají programy zaměstnaneckých ambasadorů význam
  • Proč je důležité budování značky zaměstnavatele a šíření povědomí o ní prostřednictvím HR marketingu
  • Jak spustit ambasadorský program (výběr ambasadorů, jejich zaškolení, podpora v tvorbě)
  • Jak můžou konkrétně ambasadoři podpořit váš firemní HR marketing
  • Jak vyhodnocovat efektivitu aktivit ambasadorů

O mně, Petře Vrbové

Pohybuji se v marketingu už přes 12 let a z toho poslední 4 roky se aktivně věnuje HR marketingu a budování značek zaměstnavatelů. Pravidelně školím jako jednotlivce tak celé společnosti. Radím jim, jak zaktraktivňovat značku zaměstnavatele, šířit o ní povědomí a také přitahovat nové zajímavé talenty a udržovat stávající zaměstnance. 

Každý měsíc pořádám webináře zdarma o HR marketingu a budování značky zaměstnavatele. Toto je v pořadí už třetí webinář.

Stačí zadat vaši emailovou adresu do formuláře a máte své místo zarezervované.

Vždy tři a jeden den před konáním webináře dostanete do mailu upozornění na to, že se nám webinář blíží. Těším se na vás!

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek