Záznam z online kurzu

Proč se vám nehlásí kandidáti a jak to vyřešit

Pořiďte si záznam z mého online kurzu o tom, jak zjistit příčinu, proč se vám nehlásí kandidáti. Řekneme si, jak zjistit, jestli to není vaší značkou zaměstnavatele, jakou roli v tom hraje inzerce a ověříme si, jestli není problém ve funkčnosti přihlašovacího procesu.

Pro tento kurz jsem vymyslela takový koncept cestičky, která vám pomůže si zodpovědět důležité otázky, identifikovat problém a najít na něj řešení.

Online kurz (délka 88 minut)

599 Kč

Proč se vám nehlásí kandidáti

Co se v kurzu naučíte

Kurz je rozdělen do 4 hlavních částí a dalších podčástí:

 1. Inbound versus outbound recruitment
 2. Profil ideálního kandidáta – jeho důležitost, role a návaznost na budování značky zaměstnavatele a náborové kampaně
 3. Značka zaměstnavatele – jak zjistit, jak si stojíte jako zaměstnavatel, její vliv na celkovou produktivitu firmu a přitahování kvalitních kandidátů
  • optimalizace kandidátské zkušenost od inzerátů, přes kariérní stránku až po kontaktní formulář
  • optimalizace inzerce
  • hledání nových cest k inzerci pozic
  • jak využít data (zejména z Google Analytics a SmartLook) při hledání příčin, proč nedojde k odeslání životopisu
 4. Složitost pozice – v čem konkrétně je pozice náročná k obsazení a jak si lze aktivní oslovování talentů ulehčit

Ukázka z kurzu

Jak už jsem zmiňovala, celým kurzem vás bude provázet cestička aktivit k tomu, jak jednak zjistit, proč se vám kandidáti nehlásí a druhak, abychom na to našli řešení. Je to vlastně set otázek a odpovědí na různé situace. Vždycky je tu nějaká otázka a vy si odpovíte ANO, NE nebo NEVÍM a podle toho se posouváte v té cestičce dále. Pokud odpovíte nevím, tak vám rovnou poradím, jak zjistit odpoveď, a pokud je vaší odpovědí ne, tak si rovnou řekneme opatření, jak problém vyřešit.

Propojuje to moje marketingové znalosti a zkušenosti se mými znalostmi s procesy v oblasti náboru.

O mně

Jmenuji se Petra Vrbová, jsem zkušenou marketérkou a pomáhám firmám zviditelnit se na trhu práce, přitahovat talentované kandidáty, zatraktivňovat a propagovat jejich značku zaměstnavatele!

Mám dlouholeté zkušenosti jak z klasické marketingové agentury, tak i z klasické personální agentury, kde jsem zajišťovala kompletně recrutiment marketingové aktivity. Během mé kariéry jsem nasbírala zkušenosti z online i offline promo kanálů, a to jak v českých, tak zahraničních firmách v Německu a na Maltě.

V současné době se věnuji především nastavováním a realizaci strategií pro budování značky zaměstnavatele, koordinuji ambasadorské programy, navrhuji náborové kampaně a školím.

Jsem také autorkou knihy – Sociální sítě v budování značky zaměstnavatele – která bude k dostání na konci dubna. V tuto chvíli mám spuštěný předprodej za sníženou cenu.

Bonus! Záznam z webináře o budování osobní značky zdarma

Jako dárek pro vás, zájemce o můj historicky první placený kurz, mám neveřejný záznam z webináře o budování osobní značky. Vy jako recruiteři, talent acquisition specialisté, majitelé firem nebo případně marketéři, si můžete právě budováním osobní značky značně zjednodušit přitahování kvalitních talentů.

Dozvíte se:

 • co je osobní značka a proč je tak důležitá, 
 • co je klíčem k image vaší osobní značky,
 • jak objevit vaše skutečné talenty a jaká je konkurenční výhoda vás jako značky,
 • jak vaši osobní značku budovat krok za krokem.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek